Şanlıurfa’da nefesler tutuldu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör küme müsabakaları acısıyla tatlısıyla sona erdi. 2 grup halinde oynanan müsabakalar sonunda Bozova Belediyespor ile Viranşehir Eğitimgücüspor takımları adını altın harflerle Süper Amatör kümeye yazdırkayı başardılar.
    Şimdi ise ikinci bir takımın Süper Amatör kümeye çıkması için bugün ŞUTİM Futbol Dünyası stadında oynanacak olan Badıllı Gençlikspor ile Çamlıderespor müsabakasında nefesler tutuldu.
Hafta başından bu yana her iki takımın kulüp başkanları bir araya gelerek dostluk mesajı vermeleri sporseverler tarafından ayakta alkışlandı.
    Her şeyden önce spor ; dostluk, barış ve kardeşlik olduğunu ön planda tutan her iki takımın başkanları maçı kim kazanırsa kazansın hiç önemi olmadığını sadece dostluğun kazanması açısında  ellerinden geleni yaptılar. Ben şahsın olarak her iki başkanı kutlarım.
    Maça gelinde Çamlıderespor ile Badıllı Gençlikspor sezonu ikinci sırada tamamlanması nedeni ile adlarını play offa yazdırdılar. Plaf off maçında galip gelen takım Süper Amatör Kümeye çıkacak. Bu önemli müsabakada sporseverler güzel bir maç izlemesini istiyoruz. Her iki takıma başarılar dilerim. Hak eden kazansın… Ama önce dostluk…

Populer Haberleri